بازدید شهردار مهران از محل احداث پارک بانوان - شهرداری مهران
لوگو شهرداری مهران

بازدید شهردار مهران از محل احداث پارک بانوان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران ، مهندس محمدی شهردار مهران از محل احداث ابر پروژه پارک بانوان که کار احداث آن آغار شده است بازدید و دستورات لازم جهت سرعت بخشیدن پروژه به واحد عمران و پیمانکار پروژه صادر کردند.
شهردار مهران افزود: احداث پارک بانوان که در نوع خود پروژه ای بزرگ در حوزه شهری در جهت افزایش سرانه فضای سبز و محیط تفریحی سرگرمی در سطح شهر مهران خواهد بود، در سه فاز کاری احداث خواهد شد که فاز اول آن با اعتبار پیش بینی شده ۷۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در حال اجرایی شدن است که شامل زیر ساخت پارک و تاسیسات خواهد بود. وی در ادامه با بیان اینکه امکاناتی نظیر تمهیدات ورزشی، زمین بازی کودکان ، کافی شاپ ، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری ،استخر بازی ، آبنما موزیکال و نصب آلاچیق جهت حضور خانواده ها در نظر گرفته شده است.
محمدی با بیان اینکه ابر پروژه بزرگ پارک بانوان در شهر مهران را جزء پروژه های مهم شهرداری مهران طی چند سال اخیر دانست که با تلاشها و پیگیری های فرماندار محترم ، مسئولین استانی و شورای اسلامی شهر، به نتیجه رسید و اعتبار فاز اول آن اختصاص داده شد، که کار احداث فاز اول آن آغاز شده است و تا پایان سال کار اجرایی آن به پایان خواهد رسید.

«روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران »