تداوم لکه گیری و آسفالت خیابانهای شهر مهران با وجود گرمای ۵۰ درجه هوا - شهرداری مهران
لوگو شهرداری مهران

شهرداری مهران

تداوم لکه گیری و آسفالت خیابانهای شهر مهران با وجود گرمای ۵۰ درجه هوا

در این روزه که گرمای هوا به ۵۰ درجه بالای صفر نیز می‌رسد،تلاش و همت نیروهای خدوم خدمات شهری تداوم دارد و کار لکه گیری و آسفالت معابر شهر در حال اجراست.

✍️✍️✍️
به گزارش روابط عمومی شهرداری مهران با وجود امكانات و نيروي انساني محدود شهرداري و نیز بدهي هاي قبلی ، علي رغم وجود منابع درامدي در شهر مهران همچون پل زائر، پاركينگ ماشين هاي حمل بار، ٥٪؜ سهم مسافر و … ليكن اجازه استفاده و بهره مندي از شهرداري مهران سلب گرديده، كه منجر به ايجاد مشكلات مالي و حاكم بر شهرداري مهران گرديده ؛ با این وجود باز تلاش و همت بالای نیروهای شهرداری در جهت خدمات دهی به شهروندان در شرایط سخت آب و هوایی همچنان ادامه دارد .

این در حالی است که تردد روزانه بيش از ٧٠٠ تريلر و كاميون حمل بار از معابر و ميادين اصلي شهر مهران بدون كوچكترين منافعي صرفاً زيرساختهاي شهري از قبيل آسفالت كه با هزينه هاي بيسار بالاي توليد و اجرا مي شود ؛ از بين برده و بيشترين آسيب و هزينه ها را متوجه شهر و شهرداري مهران مي نمايد.

جا دارد تا از تلاش كارگران و اكيپ هاي مختلف شهرداري كه در اين گرماي بالاي ٥٠ درجه ، كار سخت و طاقت فرساي آسفالت و ساير خدمات به شهروندان را ارائه می دهند؛ تقدیر و تشکر می نماییم.