توجه ویژه شهرداری مهران در راستای خدمت رسانی به محلات کم برخوردار - شهرداری مهران
لوگو شهرداری مهران

توجه ویژه شهرداری مهران در راستای خدمت رسانی به محلات کم برخوردار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران مهندس محمدی شهردار مهران با بیان اقدامات صورت گرفته در محلات کم برخوردار اظهار کرد: انجام این اقدامات در راستای استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و ارائه خدمات مطلوب برای توانمندسازی، توسعه و رفاه حال شهروندان در محله‌های کم برخوردار و بافت های فرسوده شهری صورت گرفته است.
مهندس محمدی افزود: در راستای توجه به محله های کم برخوردار سطح شهر برنامه های از قبیل اجرای عملیات جدولگذاری در معابر شهری به مساحت ۲۰۰۰ متر طول ، پروژه موزاییک فرش معابر به مساحت ۵۰۰۰ هزار ، اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری محله های دارای بافت فرسوده به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع در حال اجراست.
شهردار مهران در ادامه با بیان اینکه علاوه بر اقدامات ذکر شده در جهت تکمیل سرانه فضای سبز شهری دو پارک محله ای نخل و زیتون نیز به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع ‌از قبل تجهیزات کامل بازی کودکان ،ست های ورزشی ، فضای سبز شهری نیز احداث کرده ایم.
وی در ادامه افزود: نگاه ویژه شهرداری توجه به تمام نقاط شهر و محله های کم برخوردار است و امیدواریم توانسته باشیم با اقدامات صورت گرفته رضایت شهروندان را جلب کرده باشیم.

«روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران »