شهردار مهران از افتتاح و کلنگ زنی ۶ طرح عمرانی در سطح این شهر در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد - شهرداری مهران
لوگو شهرداری مهران

مهندس محمدی شهردار مهران با اعلام اینکه در دهه مبارک فجر ۶ پروژه بهره برداری و کلنگ زنی می شود،وی اظهار کرد: از این تعداد ۳ طرح به بهره برداری ،۲ طرح کلنگ زنی و ۱ طرح هم که عملیات اجرایی آن آغاز شده‌است در برنامه داریم.

مهندس محمدی یکی از پروژه های شاخص دولت سیزدهم در سطح شهر مهران که در دهه مبارک فجر کلنگ زنی می شود ابر پروژه مجتمع تفریحی توریستی بانوان مهران در ۳ فاز کاری با اعتبار پیش بینی شده ۳۰۰ میلیارد ریالی به مساحت 10 هزار متر مربع و استخر آبی که فاز تکمیلی این پروژه بزرگ با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریالی خواهد بود خبر داد.

شهردار مهران دیگر طرحی که در دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسد پارک های محله ای نخل و زیتون با اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی و به مساحت ۳۰۰۰ هزار متر مربع در راستای ایجاد بوستان ها و سرانه فضای سبز در محله های کم برخوردار است که افتتاح خواهد شد.

شهردار مهران در ادامه افزود: پروژه دیگر که از مجموعه اقدامات دولت در جهت تکمیل زیرساخت های عمرانی شهر در سطح شهر مهران خواهد بود پروژه بهسازی میدان امام خمینی (ره) و بلوار کربلای یک که شامل ۱۰۰۰۰ هزار متر مربع موزاییک فرش ،۱۲۰۰ متر جدول گذاری ،نصب آلاچیق ،المانهای شهری و نورپردازی خواهد بود .

شهردار با اشاره به بهره برداری از پروژه آبنما و استخر کف خشک موزیکال مهران پارک با اعتبار ۱۲ میلیارد ریالی و مساحت ۵۰۰ متر مربع نیز خبر داد.
شهردار مهران در ادامه ، بهره‌برداری از پروژه تکمیل کانال سنگی مسکن مهر به طول ۱۷۰ متر و اعتبار ۷۰ میلیارد ریالی که یکی از مطالبات مردمی بود، که به همت استاندار دلسوز و مردمی اعتبار آن مهیا شد نیز از دیگر پروژه های است که در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

مهندس محمدی شهردار مهران در پایان از نماینده عالیرتبه دولت سیزدهم دکتر بهرام نیا ، مهندس شفیعی فرماندار مردمی شهرستان مهران و اعضای دلسوز شورای اسلامی شهر که در راستای تکمیل پروژه های عمرانی و زیرساخت شهری مهران همت مضاعف انجام دادند تشکر ویژه ای داشته باشم.

«روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران »