عملیات پاکسازی سایت پسماند زباله شهرداری مهران در حال اجرای شدن است - شهرداری مهران
لوگو شهرداری مهران

عملیات پاکسازی سایت پسماند زباله شهرداری مهران در حال اجرای شدن است

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران مهندس محمدی شهردار مهران از عملیات پاکسازی سایت پسماند زباله شهرداری مهران در سرخر خبر داد. محمدی افزود: این اقدام با حجم قابل توجهی خاکبرداری توسط ماشین آلات واحد نقلیه در حال انجام است، احیا و پاکسازی سایت دفع زباله مهران را از طرح های مهم برشمرد و گفت: این سایت با وسعت ۲۰ هکتار ایجاد شده است که نیمی از وسعت آن به دلیل اقدام بی برنامه در دفع زباله آلوده شده است.
شهردار مهران با تاکید بر لزوم استانداردسازی و اجرایی کردن سیاست های محیط زیستی در این سایت گفت قبلاً ایستگاه سایت به مساحت ۵۰۰ متر مربع دیوار کشی شده بود و در حال حاضر کار پاکسازی سایت با ماشین آلات واحد نقلیه و همچنین بهسازی راه دسترسی به سایت در حال انجام است .
محمدی افزود: حجم انتقال پسماند روزانه بیش از ۴۰ تن و در ایام اربعین به بیش از ۱۲۰ تن می‌رسد و با توجه به اربعین و حجم زیاد پسماند ها حساسیت سنگینی را بر دوش مدیریت شهری شهرداری مهران گذاشته است و با این حال نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان اجرایی استان در اختصاص بودجه برای اجرای برنامه های استانداردسازی در این مکان هستیم.

«روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران »