نوآوری در خدمات شهری؛ محور اصلی جلسه هم اندیشی ستاد مرکزی اربعین حسینی - شهرداری مهران
لوگو شهرداری مهران

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران جلسه هم اندیشی برنامه های اجرایی کمیته خدمات شهری ستاد مرکزی اربعین حسینی در تهران با حضور مهندس محمدی شهردار مهران برگزار شد. این جلسه نقطه عطفی در تدوین استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی‌های بهینه برای ارائه خدمات شهری در دوران اربعین به شمار می‌رود. هدف از برگزاری این جلسه، ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به زائران اربعین حسینی خواهد بود.
کمیته خدمات شهری، با هدف بررسی و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به زائران اربعین حسینی، شکل گرفت. در این جلسه، با تأکید بر اهمیت ساماندهی فضای شهری و تسهیل در ارائه خدمات، رویکردهای جدید و خلاقانه‌ای برای مواجهه با چالش‌های پیش‌روی زائران در دستور کار قرار گرفت.
در این جلسه، برنامه‌های اجرایی جدید با هدف تسهیل فرآیندها و کارآمدسازی خدمت‌رسانی به زائران مورد بحث و بررسی قرار گرفت. برنامه‌ریزی برای مدیریت پسماند، تأمین آب شرب سالم، افزایش تعداد سرویس‌های بهداشتی در مسیرها و ایجاد فضای مناسب برای استراحت زائران از جمله موارد مورد تاکید بود.
در این جلسه مهندس محمدی از نقش شهرداری مهران در اربعین در راستای تحقق بخشیدن به این اهداف نقش کلیدی خواهد داشت. شهردار مهران بر تعهد و مسئولیت‌پذیری شهرداری در ارائه بهترین خدمات به زائران تأکید کرد. و از افزایش سطح هماهنگی بین نهادهای مختلف تا بکارگیری فناوری‌های نوین در خدمات شهری، همه و همه برای آسایش زائران حسینی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

«روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهران »